| anonym000000 a întrebat:

am si eu o problema cu pc meu. Se aude foarte tare cum invarte ventilatorul in el. sa fie posibil sa aiba mizerie, praf? sau de ce se aude foarte tare cum merge ventilatorul?

5 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

laughing te intrebi daca e posibil? e clar ca e plin. daca te pricepi... ceea ce nu prea cred. mai bine cheama pe cineva care stie... sa ti-l curate.

| beastboy84 a răspuns:

Eu cred ca e din cauza prafului, ca si la mine upa ceva timp de la cumpararea PC-ului incepuse sa se auda ciudat, si l-am dus la curatat iar acum toarcehappy

Răspuns utilizator avertizat
| bloodandpride a răspuns:

Nu este neaparat de la praf. Poate fi si din cauza ca nu ai o ventilatie prea buna la laptop/PC.Iti recomand sa iti cumperi un cooler pentru ca acesta raceste unitatea.

| AndreeaAndry a răspuns:

Trebuie curatat de praf dar daca nu te pricepi nu te baga vorbeste cu cineva sa te ajute
PS: casa iti mearga mai usor trebuie curat de praf mai deswinking