| antonio34555 a întrebat:

Am si eu o problema cu yahoo mesanger dau sa il instalez si mi se blocheaza nu se mai incarca.

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

Pai din cate stiu eu la instalarea mess-ului e un moment in care parca se blocheaza dar trebuie sa ai rabdare.
Dar daca totusi e o problema, incearca sa iei o versiune mai veche, de pe un alt site si mai apoi poti sa faci update.
Si cand downloadezi kitul, salveaza-l in pc si apoi ruleaza-l, nu-l instala direct din browser.
Sau poti sa folosesti versiunea online