| adysorr777 a întrebat:

SALL TPU. Am si eu o problema mare...am un monitor cu tub din acelasi mai vechi. am rezolutia mica la el, vreau sa o setez mai maree cand sa o setez apare iconitele acelea mai mici etc. dar pe monitor sunt margini negre sau sus... uitati o poza:
http://imageshack.us/photo/my-images/191/34236885.jpg/

DAtimi si mie ceva programe sau undeva sa umblu in afara sa umblu la monitor ca am mai facut asa si nu imi merge vreau sa setez imaginea pe tot deskopu nu pe bucati...mersi frumos cel ce ma ajuta primeste funda si vot mersi bafta.

1 răspuns:
| catalinleas a răspuns:

Man ai niste butoane la ecran doar apasa la ele e chiar foarte usorbig grin