| SebyCool a întrebat:

.. Am si eu o problema. Sper ca ma puteti ajuta. Am o problema cu PC MEU. Cand intru pe net pe anumite site-uri isi da restart cand intru in metin 2 ro ma scoate si isi da restart ce are dc da restart ma rog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Cred ca problema ta este supraincalzirea procesorului sau a placii video. Incearca o curatare de praf. Succes!

4 răspunsuri:
| yorazvan11 a răspuns:

Nu stiu dezinstaleaza metinu il instalezi din nou si dupa vezi iar daca se mai restarteaza stergi metinu2 si til ei din nou

| yorazvan11 a răspuns:

Sau are virusi daca tot se restarteaza schimbati windowul

| yorazvan11 a răspuns:

Schimbati widowul daca face asa cred ca e de la hard

| SebyCool explică:

Pai am sters metinul si l-am instalat i-am mutat si locatia dar nu face numai la metin cand intru pe youtu8ube de exemplu si ma uit la un video pe la un sfer isi da restart...