| Andrei76402 a întrebat:

Sall TPU,

Am si eu o problema, trebuie sa downloadez ATI Radeon HD 4670 dar nu stiu de unde sa il downloadez. Va rog sa imi dati un link (bun) de downloadare.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Si pe ce sistem vrei driver? E pe ghicite? Intra aici
http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
si in prima fereastra alegi: ''Desktop Graphics'' in a doua alegi: ''Radeon HD Series'' in a treia alegi: ''Radeon HD 4xxx Series PCle'' si in a patra fereastra alegi sistemul tau de operare (aici nu spui ce windows ai!) si apoi o sa-ti apara de download-at ''Catalyst Software Suite'' pe care il descarci si instalezi!
Bafta!