| BobuStefan a întrebat:

am si eu o tableta Allview speed city si ca sa pot juca jocuri hd pe ea am instalat un plugin si imediat sa inchis apoi sa deschis si aparea emblema android (acel robotel)si de atunci asa a ramas am incercat tot ce stiu dar fara efect.va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nici nu vreau sa imi imaginez ce prostie ai instalat pe ea...

| Jipa95 a răspuns:

Ce jocuri HD pe tableta aia? Nici macar nu ai display hd pe ea, si daca aveai tot nu era performanta ca si componente.

| BobuStefan explică:

Ma acel plugin micsora grafica la jocuri dar idea era ce pot sa fac ca tableta e STRICATA despre asta era intrebarea