| dibu a întrebat:

.. Am si eu Samsung GT-S5230 si am bagat o tema de iphone si mea dat errore ....Si nu se mai aprinde telefonul de ce?

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Pentru formatare: End Call, Call, Volume up, Lock Screen

Le apesi pe rand si le tii apasate happy

| dibu explică (pentru Trynda):

Stai asa ca nu inteleg! deci : Call + volum

6 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Incearca sa-l resetezi cu cartela si cardul scos din telefon. Pentru al reseta inchide telefonul si tine apasat volum +(sau volum -, incearca cu ambele metode), butonul home si apoi apasa pentru cateva secunde power mentinand apasate si celelalte 2 butoane. Iti v-a aparea un meniu, alege factory reset, pentru a naviga in meniul respectiv foloseste butoanele volum +/volum -, iar pentru a selecta o optiune foloseste butonul home.

| Gas a răspuns (pentru Gas):

Hopa...stai ca tu ai sistem de operare propriu nu android... Incearca sa bagi codul asta: *2767*3855#

| dibu explică (pentru Gas):

Nu merge sa bag niciun cod

| dibu explică (pentru Gas):

Ia id meu si imi explici pe mes!
id: jaksonstyl

| dibu explică:

Gas mie nu-mi arata nimic pe telefon efectiv nu pot sa fac nimic... sa bag codul acela