| OliviaLove a întrebat:

Hei am si eu o problema in legatura cu facebook-ul. Cand vreau sa schimb poza de profil sau de coperta nu ma lasa. Apas pe " Incarca fotografia" si imi zice nu s-au ales fisierele, si nu se mai deschide ala ca sa aleg poza. [asta pe chrome] am incercat si pe Mozilla. acolo dupa ce apas pe incarca foto, isi da refresh. si nu merge. nu stiu ce sa mai fac x(

3 răspunsuri:
| Marian_TUrcin_1993 a răspuns:

Hei! am avut si eu aceasta problema si tind sa cred ca e o eroare a site-ului pentru ca am incercat a doua zi si am reusit.

| OliviaLove explică (pentru Marian_TUrcin_1993):

Dar problema e ca la mine e asa de vreo saptamana.

| Marian_TUrcin_1993 a răspuns (pentru OliviaLove):

Pfff... sorry dar chiar nu stiu cum poti rezolva problema