| stefstefansteff123 a întrebat:

SAll TPU,am un blog de la wordpress cu tema Etco si vreau sa ii schimb favicon-ul si nu stiu cum sa procedez, ma puteti ajuta? Funda

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Informeaza-te pe forumul lor sau posteaza acolo o intrebare, nu aici, pentru ca e posibil ca daca folosesti wordpress.com sa nu poti schimba acel lucru.

Wordpress.com nu iti ofera foarte multa libertate, si este diferit de wordpress.org, care iti permite sa instalezi wordpress pe host-ul tau si sa creezi un site folosind wordpress (toate astea platite).

Wordpress.com este gratis, si te lasa sa-ti faci acolo un blog, dar nu iti ofera libertate de creatie 100%, si mai ales la temele alea, nu te lasa sa schimbi absolut tot, decat probabil daca o sa cumperi o tema premium, adica cu bani, sau daca-ti faci tu una (nu stiu sigur daca se accepta acest lucru), si daca decizi sa-ti faci tu una, ori iti faci folosind setarile oferite de wordpress, care nu-s cine stie ce, ori inveti HTML, CSS, si PHP ca sa poti face asta.

| K0sti a răspuns:

Cand o sa ai domeniu propriu o sa poti!