| anonim_4396 a întrebat:

....Am un LG Prada si cand cineva imi trimite ceva prin bluethootimi intra pe memoria interna(pe telefon) nu pe card.Cum fac sa imi trimita direct pe card? Funda...

1 răspuns:
| mudokinss a răspuns:

Totul tine de chache.cand il conectezi prin cablu de date la pc[sau laptop]iti vor aparea doua partitii-una de memorie interna si una de bluethoot, nu ai ce sa ii faci asa a fost proiectat ca sa nu pierzi datele in cazul salvarii directe pe microSd.Simplu!