| nume1945848 a întrebat:

am un stick usb Kingston data travel de 8 gb ...aseara am vrut sa pun pe el un windows care sa buteze de pe stick am vazut un tutorial pe net si m-a pus sa intru un cmd.exe si a trebuit sa-i dau format la stick dar m-am saturat de asteptat si la oprin. iar acum nu-mi mai merge il vede dar nu pot sa-i dau format pot sa pun date pe el dar dupa imi cere iar format dar nu se formateaza ma puteti ajuta? scutati-mi categoria, este cea mai accesata.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti pe Softpedia programelul:
HP USB Disk Storage Format Tool 2.2.3.descrca,instaleaza si formateaza sticul ca FAT32.

| GummitsaxXx a răspuns:

Si ce dracu treaba are "Dragoste Sex" cu intrebarea ta? :l