| usernamebpla a întrebat:

Sall TPU, am un telefon samsung B 3410 si as vrea sa urmaresc videoclipuri pe youtube de pe el (am internetul activat ) ce player asi putea sa descarc? dati-mi va rog site... daca gasiti, multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca Opera Mini e cel mai bun browser de telefoane. Si poti sa vezi videoclipuri pe Youtube si cu browserul telefonului tau nu ai nevoie flash player ca sa poti viziona videoclipuri pe Youtube. Sau descarca aplicatia Youtube.