| adytzutheboss a întrebat:

As dori niste programe in care sa editez imagini, dar in afara de PhotoScape ca pe asta il am si nu imi place cum este. PLZ.

Răspuns Câştigător
| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Şi îm PhotoScape se poate eedita frumos, trebuie să te pricepi. Poţi încerca PhotoFiltre [e complex ca şi un PhotoShop dar nu e aşa complicat], Picmonkey, Pizap, Pho.to, PhotoInstrument sau scrie pur şi simplu site-uri de editat poze.

4 răspunsuri:
| dbcovrigeldb a răspuns:

Le poti edita online ) http://pixlr.com/
mie-mi place.

| WhatDăFack a răspuns:

Încearcă picmonkey pe net, sau de downloadat photoshop, gimp sau de repaint paint tool sai.

| alexutzascumpy91 a răspuns:

Eu le am pe:beauty guide, photoinstrument, photoshop, magic photo editor, photoshine si sunt multumita de ele

| Manyah a răspuns:

Incearca PhotoInstrument foarte tare programa happy