| Irynushca a întrebat:

Sall TPU, as vrea sa stiu si eu care telefon e mai bun nokia 6700 sau nokia 6700 slide voi pe care vi l-ati cumpara? ast rasp

3 răspunsuri:
| Dragosmarian a răspuns:

Sall! Eu as cumpara Nokia 6700 nu slide pentru ca sunt bune, este mai rezistent 6700 decat cel slide

| Arturelus a răspuns:

Mai bine simplu decat slide.Slide-urile se defecteaza repede si sint incomode.As cumpara 6700 (nu slide). http://www.arena-gsm.ro/images/nokia-6700-classic-01.jpg

| Iσαηα a răspuns:

Pai cel ''slide'' este mai frumos. Mai elegant. Mai sofisticat. Cel ''normal'' cred ca este mai rezistent. Eu in locul tau. as alege alt telefon pentru ca nu ma pot hotari.laughing