| Adryenutzu a întrebat:

as vrea sa stiu si eu daca pc mea va rula bine widowsul 7 si ce versiune imi recomandati? Pentru urmatoarele: procesor AMD Athlon(tm) 64 x2 dual core 4000+ 2, 10 ghz ram 2gb dual chengi placa video 1gb pe 128 biti hard sata 160gb

Răspuns Câştigător
| seedwow16 a răspuns:

Widows 7 proffesional happy Si eu credcaai un pc superbig grin Funda?

1 răspuns:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu am un quad core tot AMD dar cred ca ti-ar trebui 4 gb de ram totusi. Ar trebui sa-ti mearga si Ultimate asa ca eu in locul tau as incerca. Sper totusi sa n-ai bit defender in toata combinatia asta, daca ai aceasta panarama de antivirus kill it with fire apoi instaleaza-ti linistit win 7.