| Vadastreanu_Ionut_1998 a întrebat:

Sall TPU, azi de dimineata am aprins pc si mi se auzea un zgomot si se aprindea ceva rosu la el. am umblat la el. si am constatat ca mi s-a ars o placuta de ram! eu am 4 sloturi si am 4 placute de cate 512MB eu am bagat 2 placute pe -slot si al 3-lea. si eu am doar o placuta arsa. pot sa fac o placute pe al -lea sau al 4-lea? dar sa ramana un slot gol? dau FUNDA! sper ca m-am facut inteles!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Invata sa te exprimi, mai ales cand o faci in public! Asta este lipsa de respect fata de interlocutori. Valabil si pentru altii!

Si ca sa-ti raspund si la bulversanta ta intrebare, lasi calculatorul doar cu cele 3 memorii functionale!