| sltlp a răspuns:

Pai cele cu graifca integrata nu au nici o sansa in jocuri. Si aici ai asa:
14, 13, 12, 11, 10, 5, 3, 1. Si au ramas 2 4 6 7 8 9. Eu am zis doar 7 si 9 deoarece aceastea au procesorul grafic dedicat mai performant fata de 2 4 5 sau 8.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca vrei si ceva jocuri, 7 si 9.

| MikiMIHAI1324 explică (pentru sltlp):

Ceva jocuri fiind?

| MikiMIHAI1324 explică:

Si Cele De La 10-14 Sunt Bune?

| MikiMIHAI1324 explică (pentru sltlp):

Bun dar de acest model ce parere ai? ca este bun?
http://www.cel.ro/......gb-hdmi-l/

| sltlp a răspuns (pentru MikiMIHAI1324):

Daca are placa video integrata, gen cum e si asta, nu is facute deloc pentru joculete.

| MikiMIHAI1324 explică (pentru sltlp):

Ok tansk
offfff... sad

| sltlp a răspuns (pentru MikiMIHAI1324):

Pai cele cu graifca integrata nu au nici o sansa in jocuri. Si aici ai asa:
14, 13, 12, 11, 10, 5, 3, 1. Si au ramas 2 4 6 7 8 9. Eu am zis doar 7 si 9 deoarece aceastea au procesorul grafic dedicat mai performant fata de 2 4 5 sau 8.