| OmulCareStieCeFace a întrebat:

Cat costa sa repari ecranu unui Nokia N8? Am urget nevoie de raspuns.Ps:Sunt din Timisoara.

Răspuns Câştigător
| adin94 a răspuns:

Da, deci ai nevoie si de un touchscreen nou, te-ar costa in jur de 100 RON, depinde de unde il iei, si daca e original. Recomand unul original pentru o mai buna functionare si pentru siguranta ca iti va merge sigur!

3 răspunsuri:
| adin94 a răspuns:

Salut, ai zis ecran, asta inseamna cu tot cu sticlă şi display, display-ul te costa puţin peste 100 RON (dacă e original binenţeles) căt despre sticlă, cât despre sticlă, depinde de tine ce alegi gorilla glass sau ceva mai slabuţ, dar nu stiu uj preţ exact pentru ea!

| adin94 a răspuns (pentru adin94):

Scuză-mi greşelile!

| OmulCareStieCeFace explică (pentru adin94):

De vazut ecranu merge dar cand dau cu dejetu nu merge cum sa spun nu are contact cu degetul

| adin94 a răspuns (pentru OmulCareStieCeFace):

Da, deci ai nevoie si de un touchscreen nou, te-ar costa in jur de 100 RON, depinde de unde il iei, si daca e original. Recomand unul original pentru o mai buna functionare si pentru siguranta ca iti va merge sigur!