| alexalexis99 a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa aleg dintre Vodafone smart2 si Allview a4all si de ce?

Răspuns Câştigător
| eddy93 a răspuns:

Dupa parerea mea Allview A4ALL e cea mai buna alegere. De ce? Pai in primul rand are un ecran mai mare (3.5''), procesor de 1Ghz, e dual-sim, Bluetooth 4.0 si multe altele; mai gasesti pe google detalii. Chiar daca are memoria interna mai mica decat Smart 2 asta se poate rezolva usor cu un card microSD. Un alt element important este pretul; la banii astia (320 RON) nu vei gasi un smartphone mai bun, ba chiar exista si mai slabe dar care costa mai mult.
Eu unul chiar o sa-mi cumpar un A4ALL.
Sper ca ti-am fost de folos.

2 răspunsuri:
| Annitu30 a răspuns:

Clar smart 2:X

| iuli000 a răspuns:

Clar Allview