| Mihaitzaa13 a întrebat:

Ce program de editat video e mai bun : Sony Vegas Pro 12, Camtasia Studio 8 sau altul? (daca credeti ca e altul puneti un link de descarcare) FUNDAAA!

6 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Eu aș merge pe Sony.
Eu am și Pinacle Studio 15.

Auzi, nu ai cumva Sony Vegas... Visual Effects Suit 2 pe 32 biți?

| Mihaitzaa13 explică (pentru SonicAndrei):

Nu...am Sony Vegas Pro 12 (64 bit) exact asa cum scrie.

| Mihaitzaa13 explică (pentru SonicAndrei):

Am Sony Vegas Pro 12 (64bit)

| SonicAndrei a răspuns (pentru Mihaitzaa13):

Eu te-am întrebat dacă ai „Movie Studio Platinum Visual Effects Suite 2" pentru mine. Știu să citesc ce ai scris. Dacă ai Windows-ul pe 64 biți atunci caută acest program. Iată cum e :
http://www.sonycreativesoftware.com/moviestudioves

Nu am auzit până acum de Camtasia sau de Corel, dar le voi încerca. În orice caz, Hollywood folosește Sony.

| USK a răspuns:

1.Sony vegas pro
2. Pinnacle studio
3.Magix video maker

| VladVega a răspuns:

Cred ca Corel Video Studio Pro X6 e mai bun:
http://corel-videostudio-pro.soft32.com/