| AlleX1 a întrebat:

cine imi da un program de bagat bass in muzica sau cum sa bag bass

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai nero instalat nero wave edditor te poate ajuta.Succes

| XtReMee a răspuns:

N-ai cum adica ai da o sati baraie findca sistemul da puterea subwooferului difuzorului cat este necesar ia-ti un sistem mai puternic sau o statie de masina si o legi la sursa siti cumperi niste boxe si gata trebuie funda

| sWeetSannin a răspuns:

Asta depinde de ce sistem ai la pc si iti faci treaba de acolo... si daca nu ai iti recomand sa iti cumperi

| IonutzIonutz a răspuns:

Poti folosi "Audacity".