| pitbullbulterier a întrebat:

Sall TPU, cine ma ajuta cu un program de editat videoclipuri, atasat altele... stiti voi cum ar fi programul cu care editeaza danipenet (foarte tare omu)
Dau FUNDAAAA

3 răspunsuri:
| darius88 a răspuns:

El editeaza de pe Adobe after effect CS6 sau CC nu stiu sigur.Dar sa nu crezi ca e usor sa faci alea bagi pac pac alea acolo si gata laughing.
Trebuie sa stii sa editezi in 3D sa stii sa folosesti plugin-uri etc.
Eu pentru un intro pentru channelul meu de 7 sec am stat ceva timp.(Intre 30-1 ora laughing.)
Bafta!

| XxxBestKillerxxX a răspuns:

SonyVegas sau PowerDirector12.
Le gasesti in trial sau cracked.

| Silviu_Respect_1991 a răspuns:

Camtasia mii se pare cel mai bun