| sErGiUuuuuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Daca sterg pou si il instalez din nou de pe acelasi cont de magazin play ramane acelasi level? sau daca nu ramane salvat level-ul il pot salva de pe siteul android de pe pc? Sistem de operare android. DAU FUNDA!!!

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Daca-l dezinstalezi pierzi si nivelul. Nu contează pe ce sistem de operare este instalat. Iar pe laptop nu se poate instala.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se pastreaza level-ul.Nu poti de pe pc.

| Gabriel3002 a răspuns:

Daca iti faci cont pe pou si il dezinstalezi te da de la inceput dar tu dai la cont si scrii emailul si parola apoi te da la nivelul respectiv!