| FanTastiCuL95 a întrebat:

De curand am observat ca laptopul meu nu se conecteaza la wireless. Am incercat sa rezolv problema consultand diverse forumuri. Gasisem un raspuns, si stersesem driverul de wireless, dar tarziu realizasem ca butonul de activare wireless de pe laptop nu era pornit...iar acum nu stiu sa rezolv problema...am laptop fujitsu siemenes, si as dorii un raspuns detaliat, deoarece n.am mai instalat niciodata vreun driver

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Gasesti driverele la Fujitsu pe site, logic!

| dannyel86 a răspuns:

Fujitsu Siemens sunt mai multe produse. Cauta pe site-ul oficial modelul exact pe care il detii si descarca de acolo driverele compatibile cu sistemul tau de operare.
Daca nu te pricepi, lasa-ne modelul exact (te uiti pe carcasa!) si sistemul de operare din laptop (Xp, Vista, Windows7, Windows8) si te vom ajuta sa instalezi driverul pentru internet wireless.
http://www.fujitsu.com/us/support/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci driver boster 2 si scanezi cu el.Laptopul trebuie sa fie conectat la internet printr-un cablu sau stick de internet. Dipa scanare va fi afisate cu toate driverele vechi sau lipsa. Gasesti driverul de wirelles si il updatezi.Se va descarca si instala automat.

| AlaDyn172 a răspuns:

Descarca acest program:
http://www.3dpchip.com/new/gc/intel/temp/3DP_Net_v1505.exe
Il instalezi, il pornesti si vezi ca o sa ai sa instalezi Wireless "*****", inloc de ***** o sa ai numele de la driverul tau;). Dai click si te pune sa instalezi ceva. Dupa ce ai instalat ce te-a pus, dai RR la laptop si gata;)