| Ripqer a întrebat:

Deci am o Placa Video nVidia 8600GT.In datele calculatorului si pe manualul driver-ului imi spune ca placa video e de 256MB dar cand instalez jocuri si ma uit pe la Dettect Toll imi Arata ca e de 512MB. Avand in vedere ca toate ca la toate jocurile jucate pun Setarile la maxim si nu am probleme ca de exemplu: sa imi mearga in reluare sau altele.Deci ce placa video am?

1 răspuns:
| 3aru a răspuns:

Poti sa cauti pe nVIDIA cu ajutorul serial numberului de pe spatele placii video...