| Mateita a întrebat:

deci sa va spun ma inainte ma jucat metin2.ro si cs 1.6 imi mergea perfect a 2zi can aprin pc imi apa CPUID: OF47 mi se aprinde pc intru sa ma joc si dintr-o data mi se blocheaza tastatura si mouse dupa dau restart la pc intru din nou sa ma joc stau 10 20min si iarasi mi se blocheaza tastatura si mouse si se da restart la pc iar acuma pe orice intru adica internet jocuri muzica sta 30 min sau 1ora si iarasi mi se blocheaza tastatura si mouse va rog ajutati-ma inainte nu imi facea asa am asa 1g ram 128 video nVIDIA get force 5200

Răspuns Câştigător
| gmbod1 a răspuns:

Mha nu mai pune acceas intrebare ca ti le sterg adminii ti-am spus te rezolv eu nu poti sa astepti fara cs 3 ore?

1 răspuns:
| pbsolver a răspuns:

Uita-te in event viewer si vezi ce erori ai acolo