| asdasd_4377 a întrebat:

Salut, am si eu o problema m-i se blocheaza calculatorul.In ce sens? adica sa zicem ca intru intr-un joc de ex Metin2 intru in el sta 2-3 sec pana apare imaginea si e blocheaza adica nu mai merge nimic nici tastatura nici mouse nimic nimic si sta asa pana cand il inchid sau restart si daca ii dau restart mult se inchide imaaginea si nu se mai aprinde... ce are? daca stie cineva funda

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

S-ar putea sa fie de la placa de baza sau de la placa video, depinde cam ce configuratie are calculatorul tau happy