| anonim_4396 a întrebat:

Din greseala am sters acest program din pc numit :Realtek Audio si de atunci nu mai am sunet la pc deloc, la nimic, si nici pe youtube nu mai merge sa vad videoclipurile si nici sonoru, de unde modificam sunetul de la pc la mine a disparut, am windows XP. Va rog spuneti-mi ce trebuie sa fac!

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Tebuie să reinstalezi driver-ul audio. Dacă ai Cd-ul cu drivere instalează-l de acolo, dacă nu caută pe net și dacă mai ai noroc să gasești driver-ul audio, că se știe că Xp va devenii istorie din Aprilie, iar înmormântarea lui a început de anul trecut retragerea supotului de drivere, module flash și încet încet si aplicațiile compatibile cu el) atunci va trebui să descarci și să instalezi driver-ul de acolo.Grijă să fie cel compatibil cu placa ta de bază, nu lua unul la întâmplare.
Succes

| Mihai_Doar_1993 a răspuns:

Trebuie sa iti cauti cd-ul cu drivere si sa il reinstalezi. este drive-ul de sunet ce ai sters tu