| d0areu a întrebat:

imi puteti spune cum sa fac atunci cand am o fotografie si vreau sa scriu ceva pe ea si dupa aceea sa o postez. PS pe ea nu langa ea

Răspuns Câştigător
| nimeniooda a răspuns:

Foloseste orice site pentru editat poze scrii si tu pe gogle :site online de editat poze si iti apare, ori poti chiar si cu paint din calculatorul tau...

5 răspunsuri:
| nimeniooda a răspuns:

Te referi ca vrei sa scrii pe ea cu site-uri de editat poze?

| d0areu explică (pentru nimeniooda):

De exemplu vad o poza care imi place, o salvez si vreau sa scriu ceva pe ea, nu conteaza prin ce

| d0areu explică (pentru nimeniooda):

Mersi mult

| nimeniooda a răspuns (pentru d0areu):

Foloseste orice site pentru editat poze scrii si tu pe gogle :site online de editat poze si iti apare, ori poti chiar si cu paint din calculatorul tau...

| Émimα a răspuns:

Pai ai putea sa editezi poza cu diferite programe gen:photoshop, photoscape etc.

| MyhaySoryn a răspuns:

Poti sa scrii foarte simplu folosind clasicul paint