| chindi2 a întrebat:

Sall TPU
Ma chinuie o intrebare de ceva zilerolling on the floor
Un pic amuzant, pe Facebook, oamenii dau share la anumite postari de pe unele pagini, postari chiar deloc interesante, insa, prietenii lor le dau like la ele, si chiar strang cate 20-30 unii.
Dar cand eu dau share la o postare, maxim 2 like-uri strangrolling on the floor si nu sunt genul de persoana care da share la cine stie ce porcarele sau ceva ce nu ar atrage oamenii.
Asa ca intrebarea mea este, cum fac sa strang mai mult de 2-3 like-uri la o postare distribuita de mine?rolling on the floor

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Alora le dau oamenii like pentru ca sunt ei, ori ca dau la schimb ori ca sunt apropiati si vor sa le intre in gratii, nu pentru continut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ești popular, sau poate nu ai prieteni mulți pe Facebook, sau poate nu te apreciază ca persoană pe cât crezi tu, relațiile pe care le ai cu persoanele au baza în relația pe care o ai cu tine însăți. Eu de exemplu am 1600 și ceva de prieteni și strâng și 10 likeuri la o postare, dar și 70-80, depinde ce postez. Nu te schimbă cu nimic numărul likeurilor, apropo.

| dfeel a răspuns:

Iti trebuie prieteni plictisiti. Aia dau like la orice.