| Romania2014 a întrebat:

Sall TPU, Ma poate ajuta cineva cu plugin-uri pentru Minecraft 1.3.1? Server pe Bukkit. Vreau si eu plugin de protectie, logare,...

CINE E DISPUS SA TINA SERVER MINECRAFT?
Sa aiba macar 2-3 Gb de ram...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici găsești pluginuri pentru Bukkit : http://plugins.bukkit.org (pentru logare e AuthMe, pentru protecție e PreciousStones). Am mare experiență în servere bukkit:D Am avut un server de mare succes. Baftă în continuare;)

| Romania2014 explică (pentru anonim_4396):

Mi le poti da pe mess?

| Romania2014 explică (pentru anonim_4396):

Imi poti lasa o adresa de mess?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Romania2014):

Îți voi trimite mesaj privat happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă accepți mesaje doar de la prieteni... să fii sănătos...

6 răspunsuri:
| minealex224 a răspuns:

Pot eu sa-ti dau pluginuri la adresa de Y! M ale99p si pluginuri mai poti sa-ti iei de la http://theastrodude.blogspot.ro/......it.html... intra si vezi pluginurile apoi da clic pe numele lor pentru a putea sa le descarci
am si eu server daca vrei poti veni pe sv meu

| mada567 a răspuns:

Eu sunt dispus sa tin server de minecarft deschis si inchis si peste cateva zile va vi si hostat, iti spun eu, daca mai ai nevoie contacteaza-ma la ID-UL DE SKIPE-olariu.madalin1 sau la ID-UL DE MSS-mada_20045