| Cold a întrebat:

mi-am facut un sv de cs si vreau sa instalez niste skinuri pentru kutit pe server skinurile le am de pe www.tutorialecstrike.ro :D dar nu stiu cum sa le instalez... funda

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Buna.Pai dupa ce le-ai downloadat le extragi intr-un folder sau unde vrei tu.Si.filele txt. si inca unu le iei si le copiezi in folderul data/models din Cs. Dai copy/paste si le inlocuiesti pe acelea originale cu alea noi.

| Teils a răspuns:

Salut! uite de aici poti lua skin-uri : http://www.tutorialecstrike.com/knife.html

| LyIoNn a răspuns:

Cold ma ajuti si pe mine sa creez un server, te rog, dar fara sa platesc.Ma ajuti?