| cr127y a întrebat:

Recent mi-am achizitionat o pereche de boxe cu statie incorporata. Numite TEMEISHENG...problema e ca am observat ca la boxa pe care e si statia nu se aude cum trebuie difuzorul si se aude mult mai incetul decat celalalt iar ledurile de deasupra se aprind mult mai tare decat la celalalta boxa.
Cum as putea sa fac sa le reglez sa se auda ca inainte? adica sa se auda ambele difuroare la fel de tare?

1 răspuns:
| SoulReaver a răspuns:

Ai reglaj volum stanga dreapta sau stiu eu balance? Poate ai atins din greseala butoanele si de aia se aude mai incet. Uite-te in manual si vezi, daca nu mergi la garantie cu ele.