| Ady_Adrian_1996_ATbx a întrebat:

Salut am sie eu doua boxe cu statie incorporata dar cand pornesc statia bazaie rau si se intrerupe dar cand dau cu pumnul in ea incepe iar sa bazaie si se aprind ledurile dar nu canta deloc
ajutati-ma va rog

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

S-ar putea sa fie vreun fir care nu face contact cum trebuie pe la alimentare, sau un fir poate face masa pe undeva, se ating 2 fire

| robytoby a răspuns:

Cred ca are probleme la partea de final, mergi cu ea in service, nu mai da cu pumni in ea ca se poate strica mai rau.