| iulica138 a întrebat:

Sall TPU, stiti cu ce program sa filmez in League of Legends si sa nu am lag? Ca am filmat intr-un meci cu badicam sinaveam pingu 61 dar cand am vazut filmarea se miaca putin in lag.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cu Fraps pentru ca nu iti solicita resursele din pc.

2 răspunsuri:
| alinaalin955 a răspuns:

Cum spune neluL cu fraps.Treaba este ca fraps face fisiere de mari dimensiuni.Un minut poate avea 2 GB, depinde de joc, de rezolutie.
La fraps la movies debifezi ''split movie to every 4 Gigabytes'' daca vrei sa filmezi mai mult.In Crisys 2 la o misiune de vreo 30 de minute fraps mi-a facut un fisier de 70 GB.L-am pus asa pe Youtube, aveam viteza de upload mai mare, acum ar dura foarte foarte mult sa uploadez un asa fisier, nu stiu care-i treaba cu upload-ul pe Youtube.Inainte cand puneam un fisier procesorul statea la 20-24% acum sta la 6-8% si se upload-eaza greu.

| iulica138 explică:

Si aveam pingu 61.....scz am scris pe tableta