| iInfinityDarkness a întrebat:

Sall,tpu.Stiti cumva un antivirus care sa ma protejeze,online de paginile infectate, dar sa imi protejeze si sa imi curete fisierele din pc.Stiti un asemenea antivirus?

6 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Baga kaspersky internet sequriti este cel mai bun si cel mai indicat, nu te apuca sa bagi avast sau avira sau avg ca il formatezi. eu am kaspersky de 4 ani de zile si nu am avut nici o problema cu el

| YoBuDy a răspuns:

Incearca Kaspersky, Bitdefender 2012/2013, NoD32, sunt printre cele mai bune antivirusuri la ora actuala, Eu am Kaspersky si sunt foarte multumit de el happy

| CherNadya a răspuns:

Buna,da stiu unul de acest gen care protejeaza online si atunci cand detecteaza o pagina neinregula imediat te scoate de pe ea.Incearca Avast!

| ViktorVictor a răspuns:

Eset Smart Security 5! La moment toti se folosesc de el, e foarte bun, la tot te apara chiar si la site-urile depe net care sunt cu virusi! happy Eu tot il am!

| bblake23 a răspuns:

AVG 2013

| MihaitzaMity a răspuns:

Nod32 si Kaspersky face calculatorul sa mearga greu iti recomand Avast simplu si bun nu incetineste viteza de procesare a calculatorului funda?