| xIonutzu a întrebat:

stiu ca am gresit categoria dar... imi puteti spune si mie cum sa pun la blogul meu in stanga chiestie dinaia patrata in care sa apara pagina mea de facebook si sa apara si un buton de like in chiestia aia pls dau funda uitati blogul meu http://pastilapentruras.blogspot.ro/ vreau sa ii pun in stanga si nu stiu cum ziceti-mi din panoul de control in ce sa intru pls

1 răspuns:
| ciureaalex a răspuns:

Blog negăsit

Blogul pe care îl căutaţi nu există. Totuşi, numele pastilapentruras este disponibil pentru înregistrare!