| AlexStefan1 a întrebat:

Sall TPU, tata are un GPS, ideea e ca nu stiu de cand il are, hartile se actualizeaza ele pe gratis sau trebuie sa platesti pentru a le actualiza?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nimic nu e gratis!

| Radu284 a răspuns:

Depinde de GPS. La multe se actualizeaza pe gratis cel putin o anumita perioada.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Depinde de unde si l-a luat, daca \ fost putin mai scump este proabil ca hartile sa se actualizeze singure pana intr-un moment, cand va trebui sa bagi bani ca sa ti se actualizeze happyDesi cred ca ar trebui sa dai bani pentru a actualiza hartile.

| Luca_Adina_1994 a răspuns:

Are inauntru un card de mem. Cu hartile.Deci, le poti actualiza pe gratis.