| hash1sh a întrebat:

Tocmai ce am luat un Template de pe net si am modificat-o cat de cat dar am dat peste 2 probleme(deocamdata).
1)Nu stiu cum sa pun o adresa la site-ul facut de mine(ex: http://exemplu.ro)
2)Am facut la lista de meniuri la o categorie cum lasi mouse-ul pe acea categorie se afiseaza o anumita lista cu mai multe sub categorii dar cand dau pe acele sub categorii imi apare o pagina alba ce strie "Not Found
The requested URL /index was not found on this server.
Apache/2.0.64 (Win32) Server at localhost Port 80"

1 răspuns:
| 14andrei1990 a răspuns:

Ai pornit xammpul banuiesc ca asta folosesti?