| BoByCooL221 a întrebat:

Unde imi gasesc poza facuta la Skype cu webu?/va rog ajutati-ma! FundaVOT!

6 răspunsuri:
| XkingstoneX a răspuns:

In folderul lui.

| ARES13 a răspuns:

Salut, de obicei o gasesti aici C:\Users\ARES\AppData\Roaming\Skype\Pictures... bineinteles userul tau nu al meu laughing bafta.

| BoByCooL221 explică (pentru ARES13):

Nu gasesc nici o appdata...

| BoByCooL221 explică (pentru ARES13):

Imi dai id tau de mes sa vb mai detaliat? daca te rog

| ARES13 a răspuns (pentru BoByCooL221):

Intri in c: user iar appdata este folder ascuns bifeaza sa poti vedea folderele ascunse si gata sau copiaza asta in run C:\Users\ARES\AppData\Roaming\Skype\Pictures dar in loc de ARES scrie userl tau

| BoByCooL221 explică (pentru ARES13):

Da cum dau sa vad folderele ascunse te rog zim