| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

Vreau sa fac poza la o pagina de site... Dar cu un program special...

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Salut!
Poti sa faci un print-screen paginii cu Photoscape -> Screen capture.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Maxthon are asa ceva incorporat, si poti face inclusiv poze cu pagini care au 20 de scrolluri verticale, rezultind o imagine de genul 1280X20000 rezolutie...

| Bııa69 a răspuns:

Pai si nu faci?

| Zuzu12 a răspuns:

Poti face cu Photoscape! Trebuie downloadat de pe Google. intri pe el si apesi screen capture iar dupa full screen si iti va face o poza! Pa, pa.