| sisisisisi a întrebat:

Am windows 7.Si dontro poza vreau sa imi decupez doar capu dar fara vreun program special. Ceva simplu?

4 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Daca ai Paint (versiunea noua), poti sa decupezi foarte simplu.
Insa daca nu ai, eu iti recomand sa descarci Photoescape.Este foarte simplu de utilizat, plus ca este in romana.

| sisisisisi explică (pentru Artemisia):

Am paint versiune noua dar nu ma lasa sa dau crop.ce sa fac?

| adyth a răspuns:

Pai fara program care sa aiba atributia asta nu cred ca poti? Instaleaza Photoshopul, sau orice alt program de editat poze care are functia de selectare a obiectelor dupa forma...gen "magic wand".

| DjReFresh a răspuns:

Intra pe pizap.com simplu si eficientlaughing) funda?