| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa instalez driveru de placa video dupa ce instalez windowsu.Ati vazut ca pe nwidia.com gasesti driverul intr-un fel de arhiva, intrebarea este dezarhivezi si se instaleaza direct sau dezarhivezi dai cancel si instalezi dupaceea, dau funda pentru cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| OneStepAhead a răspuns:

Pai, nu am inteles prea multe din intrebarea ta...
Eu cred ca trebuie sa dezarhivezi, si pornesti instalarea, depinde de ce vrei sa zici

| flavyusR a răspuns (pentru OneStepAhead):

Instalez direct dupa ce am dezarhivat, instalarea porneste singura.