| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, vreau si eu niste jocuri cu fraps dar orice as face imi salveaza 29 de secunde din cat am filmat eu
Este din cauza ca nu este full version ci este luat de pe site-ul lor? Si daca nu e din cauza lui de la ce si cum o pot rezolva?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Fraps nu e gratis. Este full version, dar nu te lasa sa salvezi decat 30sec. Mai poti umbla pe la setari sa vezi daca te lasa sa modifici tmpul de inregistrare. Trebuie sa-l cumperi.

2 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Stai ca nu am inteles ce cauti?

| Robert_Constantin_Dragomir_1992 a răspuns:

Nu folosi fraps, foloseste Hyper Cam 3 dar la HyperCam trebuie sa nu fie jocul pe tot ecranul.