| stefstefansteff123 a întrebat:

Sall TPU,vreau si eu o aplicatie care sa o descarc pe Windows 7, cu care pot sa vorbesc pe tel cu o prietena (prin internet) in afara de: Facebook,Tumblr,Wapp,eu am pc iar ea telefon si nu stiu cum sa facem, funda

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Prin Skype se poate vorbi. PC > Telefon... ea instaleaza Skype-ul pe telefon, iar tu pe PC. Functioneaza

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Simplu.Este o aplicație la care-i spune Skype, cu ajutorul căreia o să poți și vorbi și să va vedeți pe cameră web, simultan(dacă se dorește acest lucru). Funcționează pe orice sistem de operare, inclusiv pe iOS și Android.Succes

| RaduTN a răspuns:

Skype! Cel mai bun!

| DrMundo a răspuns:

Viber sau Skype, viber e si pentru telefoane mai slabute

| AlinaMaria123 a răspuns:

Incearca Viber sau Skipe sau Whatsapp.Nu stiu daca merg primele doua la windows, insa incearca.