| RaulJmekerul123 a întrebat:

Sall Useri TPU! La unele siteuri imi zice Eroare de securitate ce mai e si asta Dau funda urgent!

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Poate acel site iti executa niste programe malware, poate n-are nimic, doar niste ad-uri spre site-uri prost vazute.

Site-ul este blocat de browser sau de antivirus/firewall, intreb asta pentru ca de multe ori firewall-ul imi blocheaza un site pentru cateva ad-uri si reclame.

| RaulJmekerul123 explică (pentru introduaicinumele):

N-am aitivirus si pe google chrome nu merge

| VlogDinMers a răspuns:

Site-ul poate fi nesigur deoarece exista posibilitatea ca acesta sa trimita virusi spre calculatorul celor care il acceseaza. Este doar o metoda de securitate a browserului.