| MaryLaury a întrebat:

Sall vrau sa-mi cumper un telefon si nu stiu care-i mai bun care nu se descarca asa de repede tine mai mult bateria.Va rog sa-mi spuneti care telefon are baterie care tine mult, dau funda.

Răspuns Câştigător
| gabi1198 a răspuns:

Nokia are telefoane la care bateria tine mult dar la telefoane cu taste in special.La cele cu touchscreen bateria se descarca mai repede.Depinde pentru ce iti iei telefonul. Daca il folosesti mai mult pentru sunat si mesaje, iti recomand un Nokia, daca vrei unul pentru aplicatii si jocuri ia un Samsung galaxy gio(s2 si s3 sunt foarte scumpe)dar se descarca bateria repede.Bafta