| codax a întrebat:

Sall vreau sa fac jailbreak la iPhone dar nu stiu daca depind de unlock ca daca depind trebuie sa fac cu reds0now daca nu depinde trebuie sa fac cu greenp0ison si nu stiu cum imi dau seama daca depind de unlock

1 răspuns:
| Soryn2244 a răspuns:

Greenpoison si cydia bagi cablu de date in telefon il deschizi conectezi la pc iei cydia pentru windows dar sa se potriveasca cu versiunea de ios instalezi iar el se instaleaza si pe tell isi da restart de 1 2 ori apoi intri in meniu dupa ce s-a terminat instalarea apesi pe cydia si apesi haking sau te uiti pe tutoriale de pe net