| Miriapod007 a întrebat:

Sall vreau sa imi cumpar un monitor de pc si nu stiu ce sa fac care dintre firmele Philips si Aoc care este mai calitativa si stiu ca va rezista mai mult?

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Philips. Este o companie cu produse foarte bune in electrodomestice, asa ca lasa Samsung-ul. Sunt satula de chinezarii laughing

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca ai de ales obligatoriu intre Philips si Aoc, alege Philips.

| supermamici a răspuns:

Samsung zic si eu. Iar daca bugetul e un pic mai mare, o idee ar fi un monitor LED cu tv tuner integrat.

http://timez.ro/......edare-usb/

| BencheaAdelin a răspuns:

Dintre ele Philips dar Samsung conduce detasat eu am Samsung am dat 400 de lei da merita in plus eu nu am butoane eu am toch

| Miriapod007 explică:

O sa aleg un Philips LED CU 23 de inchi