| alexdarboyy a întrebat:

Sall,vreau sa imi fac un CD bootabil dar am o problema cu nero si nu imi merge intrebarea e cu ce programe mai pot face CD bootabile in afara de nero am auzit ca pot cu poweriso dar nu stiu ce sa zic. Fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ai auzit bine! PowerIso e mai bun de facut cd-uri bootabile decat Nero!
Descarci un windows in format iso, il deschizi cu poweriso sau il incluzi in program apoi jos va scrie : bootable! Daca nu scrie asa sa nu faci cd-ul ca nu o sa mearga! Bafta!